NoNoobs 2011/12 2013 2014 2015 2016 2017 2018/2019 Raporty Zaloguj Załóż nowe konto
Przypomnij hasło
Facebook Linked In
prevnext
Dar czuchaj Ciechanek callforspeakers prelegenci ET

Warsztaty

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty


Jak zwiększyć dostarczalność na urządzeniach mobilnych


21 czerwca 2016 r, podczas konferencji:


Warsztaty na temat RWD (Responsive Web Design) w kontekście maili, czyli jak sobie radzą przeglądarki i o czym nie można zapomnieć. Podczas warsztatów powiemy również o Litmusie, jako narzędzie do testowania kreacji na wielu przeglądarkach i pokażemy jak z niego korzystać. Omówimy również kwestię preview tekstu jako istotnego elementu kreacji mailowej na urządzenia mobilne. Wskażemy też na odpowiednie wyczucie czasu jako istotny element otwieralności.

Warsztaty dedykowane są osobom, które planują kampanie mobilne w domach mediowych, agencjach interaktywnych i działach marketingu

Godzina rozpoczęcia: 13:50 

Zapisy: 

Małgorzata Hryckiewicz tel. 784 499 121 e-mail: malgorzata.hryckiewicz@nonoobs.pl

 

Warsztaty poprowadzą eksperci z firmy DBMS:


Sebastian Knigga

Rozmawia z klientem. Rozmawia z zespołem wykonawczym. Rozumie obie strony i dba o zadowolenie każdej z nich. Życiowy chłopak. Ma doświadczenie w programowaniu, grafice i zarządzaniu. Analizuje, wymyśla, doradza.
Uwielbia swoją skrzynkę z narzędziami. Gdyby nie IT, byłby stolarzem. Prawdopodobnie bardzo dobrym stolarzem.

 

 

 

Rafał Nowak

W DBMS odpowiada za obsługę działu produkcji i dostarczenia. Kreuje rozwój nowych produktów, gromadzi wymagania, koordynuje projekty i dba o to, żeby programiści i biznes się wzajemnie rozumieli, a projekty były realizowane w terminie i budżecie. Z wykształcenia inżynier informatyki, po prestiżowym wydziale AEiI Politechniki Śląskiej. Prywatnie tata Franka i mąż Oli. Jeśli nie programuje, to spędza czas w kuchni i na kursach, szlifując kulinarny kunszt.